Nenechajte si ujsť týchto 10 štýlov v ohromujúcom vianočnom predaji na nohách

Foot Locker UK práve naživo s predajnou ponukou, ktorej treba veriť! Vážne, toto je vianočný zázrak pre nás tenisky so všetkým, od Vapormax po Air Max 97, ktorý je teraz zľavnený až 50%!

Tu sa pozrieme na niektoré z najviac medializovaných štýlov. Nespnite, ako početné exkluzívne predávajú rýchlo! V opačnom prípade sa pozrite na celý rad predajov tu.

Nike Vapormax | Viac ako 5 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Keď sa to týka najvyššej kombinácie výkonu a štýlu pouličného štýlu, nič neprekonáva Vapormax. Sotva je neočakávané, že veľkosti zriedka sa predávajú – stále existuje šialený dopyt po tejto inovatívnej Air Max. Našťastie môžete teraz kopírovať za zlomok maloobchodu!

Adidas Ultra Zvýšenie oveľa viac ako 10 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Legendárny bežec spája hranicu medzi komfortom a všestrannosťou. Noste ich s čímkoľvek od džínsov po bežcov alebo šortky. Tony farieb sa práve zľavili vrátane veľmi medializovanej „trojitej čiernej“.

Nike Vapormax Plus | Viac ako 5 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Chunkax’s Chunkier mladší brat má hornú časť inšpirovanú Nike TN. Tento jediný výmena nie je len mimoriadne odolná voči súčasnému modelu. Zvyčajne to nie je tak, že sa veľkosti zľavujú, takže nenechajte si ujsť šancu na ukradnutie!

Nike Air Max 1 | Viac ako 5 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Nevyberaným Air Max 1 sa nejako podarí zostať aktuálny vo svete súčasných trénerov. Či už hľadáte lacný šľahač alebo chcete všestrannú celoročnú topánku, každý potrebuje tento vzduch maximálne vo svojej rotácii.

Nike Air Max 97 | oveľa viac ako 7 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Minuloročné oživenie Air Max 97 prinieslo k tomuto renomovaného trénera úplne novú úroveň úcty. Tony renomovaných Colourways vydali tento rok a teraz je šanca policajt bez porušenia banky!

Adidas NMD | oveľa viac ako 8 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Od primeknitovaných stvárnení po oveľa odolnejšie alternatívy sieťoviny je Adidas’s Nomad k dispozícii v rôznych štýloch, a to všetko za ceny rockového dna!

Nike Air Max 270 | oveľa viac ako 4 štýly v predaji v Foot Locker UK

S 270 stupňami tlmenia vysadených v päte dodáva tento Air Max bezkonkurenčné pohodlie. Spolu s neoprénovou hornou časťou a to by mohlo byť mnohým inovatívnym vydaním spoločnosti Nike na rok 2018!

Vans | oveľa viac ako 20 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Od SK8-HI až po klasický starý skool, všetky hlavné štýly dodávok sú pripravené na drapáky za zľavnené ceny. Zjednodušená estetika tohto renomovaného radu skateboardov vytvára pre najvyššieho šľahača – ideálne ranné dochádzanie alebo tie daždivé dni!

Nike Air Max 95 | oveľa viac ako 8 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Ďalší najpredávanejší vzduch Max a základ z 90. rokov, ktorý naďalej dominuje na uliciach. Vyberte si z niekoľkých štýlov, ktoré sú teraz v predaji, vrátane tejto tajnej čiernej a gumovej farby.

Nike Air Jordan | Viac ako 15 štýlov v predaji v Foot Locker UK

Pre Jordánskeho fanatika sa nesmie chýbať vianočný predaj Foot Locker. Vyberte si z High-Tops vrátane niekoľkých Jordánskych 1 do populárnych štýlov Jordánska. 3. Tony oblečenia boli tiež zľavnené!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.