Nenechajte si ujsť ten Jordan 1 Defiant Black Red Redtock!

Ako jeden z mnohých neočakávaných doprovod tohto týždňa je Jordan 1 Defiant Black Red späť v potomstve. Hlavný predajca Spojeného kráľovstva v súčasnosti skladuje rozmanitosť veľkosti od UK 8.5 do 12. Ak ste vynechali počas Mayhem, ktorý bol minulý mesiac spustený, môže to byť druhý výstrel pri vykúpení.

Inak pochopený ako Nike AJ1 „Couture“, táto farba výpredajov vytiahne motiváciu z špičkových športových automobilov. Je to záujem detailov a maslovej mäkkej kože, vďaka čomu sú tak príťažlivé.

Rovnako ako početné dnešných prominentných trénerov Jumpmana, aj táto silueta spája renomované narážky v štýle s vysokým módnym vkusom. Tento neodpustiteľný pruh červenej prináša silný kontrast proti inak tonálnym zvrškom.

Black Red Jordan 1 Defiant je jedným z niekoľkých vysokohorských doplňujúcich zásobníkov, o ktorých si vyžaduje porozumenie. Nespajte, pretože niektoré veľkosti sa vykazujú ako „nízke zásoby“, čo naznačuje, že ich môžu byť čoskoro preč!

Viac Jordan 1 Colourways zavádza budúci mesiac vrátane tohto partnerstva s Humed SB, ako aj oveľa viac „stredných“ štýlov!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.