Adidas Hamburg „Fish Market“ je najnovšou splátkou v sérii City

. Adidas Originals „City Series“ je kontinuálna zbierka kapsúl a oceňuje niekoľko z najväčších svetových miest s určenými vydaniami tenisiek. Najnovšou splátkou v sérii je Hamburg Silhouette, ktorá vhodne vzdáva hold nemeckému mestu s rovnakým názvom. Pár oslavuje známy trh s nedeľnými rybami v meste a tiež vyzerajú mimoriadne čisto.

Obrázok prostredníctvom Afroditu
Pariak, ktorý bol vyrobený z prémiovej kvalitnej kože v celom pokuse, zobrazuje značku Troj-pruhy Adidas na každej strane v rámci efektu v rybnom meradle, pričom slovo Hamburg vyrazilo v zlate, aby sa zvýšil špičkový dotyk. Insignia mestského hradu je zdobená na zadnej strane kovu, aby sa jedná o ďalšiu funkciu špeciálnej edície, zatiaľ čo pár je k dispozícii v obmedzenej škatuli, ktorú zberatelia nebudú milovať!

Tradičná podrážka s gumou natáčania dokončí vzhľad a ponúka túto terasovú estetiku, ktorá sa v priebehu rokov stala fanúšikom. Milujeme tieto špeciálne mestské špeciály s obmedzeným vydaním, pričom každá z nich predstavuje zreteľný vzhľad, ktorý ho odlišuje od ostatných!

Obrázok cez adidas
Ak chcete dostať ruky na pár týchto prémiových tenisiek Adidas, skvelá správa je, že v nasledujúcich mesiacoch sú naplánované na prepustenie. Majte na pamäti, že zostanete zamknutí v najlepšom prípade tu u jediného poskytovateľa pre všetky najnovšie správy, ako sa odohráva! Keď ste tu, skontrolujte ďalšie vydanie adidas na námorných tematikách v type svätého Florenta!

Obrázok prostredníctvom Afroditu

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.