Nike Adapt Auto Max „Black“ sa čoskoro zníži

. Nike Auto Max Adapt „Black“ je najnovšie vydanie futuristickej siluety, ktoré sa prvýkrát predstavilo skôr v tomto roku. Self-Lacing Design skončil ako hit s teniskami po celom svete, rovnako ako to určite môže byť najčistejšia verzia, ktorú sme ešte videli!

Obrázok cez Nike
Oficiálne obrázky tenisiek práve pristáli, čo znamená, že by malo byť prepustenie po celom svete bezprostredné, ako aj bez rizika, aby sa uvádza, že tu tu u jediného dodávateľa, ktorý sa chystáme na spustenie! Jednodielny horný ukazuje zefektívnenú estetiku podobnú technológiám Nike, ktoré sme videli v minulosti, pričom hlavne zatemnený vzhľad vytvára tajný vzhľad.

Pod nohami je miesto, kde sa tu vyskytuje akcia, pričom medzipodošká s chunkierom, ako je medzišponná, zakrýva viditeľný systém Nike Air Max pri päte. Ekologická grafika vytvára dotyk farby, zatiaľ čo dve tlačidlá sú uvedené s cieľom utiahnuť alebo uvoľniť šnurovací systém. Ak hľadáte nasmerovanie svojej vnútornej Marty McFly, ale nemôžete platiť za pár mag. (Nebojte sa, nemôžeme ani), potom by to mohol byť váš ďalší pár!

Obrázok cez Nike
Ak ste takí radi, ako sme na Nike Adapt Auto Max „Black“, potom sa nanešťastie budete musieť držať o niečo dlhšie, pretože nebol ohlásený žiadny dátum vydania. Podľa oficiálnych fotografií tu však nemalo byť tak ďaleko. Medzitým skontrolujte, či sa AJ4 X mid-biela „plachta“, ktorá sa práve potvrdila!

Obrázok cez Nike

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.