Adidas Originals NMD CS1 ‘Shock Red’ je jedným z najpopulárnejších NMD vôbec!

Je bez rizika, že NMD humbuk nie je to, čo sa v týchto dňoch používa. Ako už bolo povedané, po štyroch rokoch uvoľnenia rôznych variácií renomovaného kočovníka zostáva ponožka mesta vo veľkom najvýznamnejšom štýle Adidasu, takže keď z modrej farby vychádza nová farba, tenisky venujú veľkú pozornosť.

Na rozdiel od akéhokoľvek typu CS1 pred ním sa na podpise „Triple Black“ Adidas Originals NMD CS1 „Shock Red“ vyvíja podpis „Triple Black“, avšak spája silným červeným akcentom okolo goliera, ako aj so boostovou medzipodošvou. Vytvorené z Fepty Primeknit je to bezpochyby jedným z najpopulárnejších NMD za chvíľu! Na celkový dizajn je stredná strana zdobená kódom produktu tenisky pre dekonštruovanú atmosféru.

Adidas Originals NMD CS1 „Shock Red“, ktorý je k dispozícii v Adidas UK, je policajný dôstojník pre akýkoľvek druh kolekcie tenisiek! Pochopme, či ich pridáte do svojej každodennej rotácie, a nezabudnite si stiahnuť oficiálnu aplikáciu Sole dodávateľa pre úplne najlepšie zadarmo teraz! V pridružených správach ide o 10 najobľúbenejších čínskych novoročných tenisiek, ktoré sú teraz ponúkané!

Ak veríte, že si vykopnete nejaké úplne nové Adidas Heat, nezabudnite skontrolovať najnovšie tu!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.