Pohľad na pešo na BAPE X Adidas Ultra vylepšil

, ktorý spĺňal minuloročnú extrémne vytúženú spoluprácu Adidas Originals NMD R1, BAPE a tri pruhy sa opäť spojili pre Ultra Boost, ako aj teraz, ako aj teraz máme pohľad na pešo!

Prvýkrát, čo bolo uniknuté začiatkom tohto leta, je BAPE X ADIDAS ULTRA BOOST vytvorený z priedušného 1. camo Primeknit, s matným čiernym pätovým pohárom a klietkou na ďalšiu podporu. Dole dole je kompletne zatemnená medzipodošva Zosilňovače, ktorá je prítomná pre extra pohodlie, ako aj plynulejší krok, ako aj zaokrúhlenie všetkého vypnutia, sledovanie zlata tri pruhy značky zdobí bočné panely.

Teraz pre tento dôležitý dátum vydania. Podľa našich zdrojov sa má BAPE X Adidas Ultra Boost vydať 2. februára 2019, ako aj v skutočnosti bude exkluzívny exkluzívny Super Bowl, a to z tohto dôvodu vlastenecká opíc na jazykoch. S tým povedané, očakávajte, že za pár UBS zaplatia obrovské peniaze! V tomto okamihu nebolo naplánované žiadne vydanie EÚ, takže ho v situácii v situácii uistite, že ho v situácii zmení!

Čo veríte z BAPE X ADIDAS ULTRA BOOST? Budeš sa vyrovnať? Pochopte svojim myšlienkam v sekcii komentárov nižšie! V pridružených správach sa podrobne pozrite na konzorcium Consortium Ultra vylepšené 1.0!

Ak veríte tomu, že sa zvládnete úplne novým Adidas Heat, nezabudnite skontrolovať prúd na konci. Oblečenie!

Obrázky cez Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published.