Tento inštruktor Travis Scott X Nike Air Fitness 1 je očividne ovplyvnený spoločnosťou Houston Oilers

Už sme napísali krátky článok o debatách obklopujúcej inštruktor Travis Scott X Nike Air Fitness 1. Či bude partnerstvo niekedy alebo nie Pozrite sa, že zostane denné svetlo, ktoré sa majú vidieť, ale nevyzerá to, že Scott plánuje jeho zrušenie, pretože sa prvýkrát pozrieme na nikdy predtým nevídanú farbu. Nadamené na kompenzáciu, je to očividne ovplyvnené Houston Oilers.

Americký futbalový tím zo štátu Scott’s House State, tento AT1 predstavuje schému modrej farby v Texase Club. Mäkké žlté akcenty s vintage corduroy, ktoré sú zvrhnuté, sú ich metóda šnúrky s lanami, ako aj gumové popruhy strednej nohy, ktorý je zdobený textom „Cactus Corporation“ v jasne zelenej farbe. Perforovaný kožený jazyk dodáva všeobecnému dizajnu hĺbku, zatiaľ čo obrys Nike Swoosh je jemne prešívaný pozdĺž bočných aj stredných bočných panelov.

Možno ste objavili niektoré upevňovacie prvky roztrúsené po celom inštruktorovi vzduchovej fitness 1. Ak vás zaujíma, pre čo sú to, môžete skutočne spojiť sprievodný kryt odolný voči vode s topánkami, aby ste ich udržali v suchu. Ak chcete všetko zaokrúhliť, vrecko na zips sa dá objaviť okolo chrbta, aby ste mohli uložiť svoju trikovú skrýšu a dokončiť dizajn.

Ako už bolo uvedené, kto chápe, či sa inštruktor Travis Scott X Nike Air Fitness 1 niekedy uvoľní? Ak áno, predpokladáme, že sa znížia v druhej polovici roku 2022. Pochopme, čo veríte v tejto spolupráci, ako aj v pridružených správach. Materiály!

Obrázok prostredníctvom offset

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.