Dostaňte sa bližšie k humbuk Sacai X Nike Vaporwaffle „Sail“

, pomaly, ale určite buduje pre Sacai X Nike Vaporwaffle „plachty“. Sneakerheads, prvýkrát identifikovaný na dráhach Parížskeho módneho týždňa začiatkom tohto roka, si neboli príliš istí špeciálnym dizajnom najaktuálnejšej siluety Chitose Abe, ale určite sa zdá, že sa na ňu zahrievajú. Ak ste sa stále nezúčastnili, je čas dostať sa bližšie a osobne!

Chrumkavé čisté zábery s láskavým dovolením @Retroshoparis, pary, ktorá bola predtým nazvaná Pegasus Vaporfly, predstavuje jeden z najzvláštnejších návrhov, aký kedy svet tenisiek videl. Je zrejmé, že pocta OG Cortez, ktorá Forrest Gump skvele nosila, „plachta“ má rovnakú farebnú paletu, ale s futuristickou estetikou pri kormidle.

Obraz pomocou retroshoparis
Vďaka prémiovej semišovej a Flyknitovej konštrukcii sa tu podpisový štýl japonskej ikony dostane do plného účinku, zdvojnásobuje Nike Swooshes, jazyky, šnúrky a dokonca aj medzipodošvu, ktorá zostala „odlúpaný“ vzhľad, ktorý hovorí všetci.

Dokonca nájdete aj podchodu pod nohami, ktorá odkazuje na vintage siluety, ktoré to inšpirovalo, ako aj malú kartu Pull na päte pre najlepšie fit.

Obraz pomocou retroshoparis
Aj keď dátum vydania nebol oficiálne oznámený, musíme očakávať, že Sacai X Nike Vaporwaffle „Sail“ spadne niekedy toto leto. Dajte nám vedieť, či ich pridáte do svojej osobnej zbierky av ďalších správach spoločnosti Swoosh je najaktuálnejšie vydanie ISPA spoločnosti Nike vyzerať divoko!

Obraz pomocou retroshoparis

Leave a Reply

Your email address will not be published.