Odtrhnite materiál na tomto Sean Wotherspoon na mieru Air Max 1

Spomínam meno Sean Wotherspoon, ako aj obrázky inštruktora Corduroy Crafted Fitness Instructor. Bol to jeho Air Max 1/97 Hybrid, ktorý vyhral kampaň „Hlasovanie vpred“, ktorá bola vybraná na prepustenie v rámci osláv Air Max Day 2018.

Napriek tomu, že bol pred viac ako 6 mesiacmi prepustený, tento inštruktor Fitness Fitness je stále v popredí kultúry na ulici – nemôžete sa posúvať rovnako ďaleko na instach skôr, ako sa humbuk šelmy vidí hojdajúci tento farebný štýl. Aj keď sa to môže zdať, že každý ovplyvňovač, ako aj ich domáci pes má pár, boli smiešne obmedzené. Mnoho z vás nie je stále pochýb o tom, že slane neopustí pár. Našťastie je to ďalšie vydanie na kartách, presne ten istý Air Max 1/97 Sole-Swap, ale tentokrát okolo športového modrej farby.

Sean minulý mesiac overil tento štýl a nedávno sa nedávno dostal na Instagram na ďalšie obrovské odhalenie. Predtým, ako budete nadšení, je tento Air Max 1 na mieru, rovnako ako čoskoro nebude predstavený.

Sean označil obrázok:

„1 z 2 na mieru na mieru Air MAX 1 Corduroy slzy do Liberty Material Floral? Povedzte vám toľko @nikesport <> /a> @nikelab za poskytnutie možnosti produkovať nejaké šialenstvo! @McFetridge Pre inšpiráciu! Každý panel sa roztrhne, aby odhalil iný kvetinový materiál pod každým. Triple Swoosh Tongue nebol žiadny brainker, druhý swoosh tiež pod korduroy!? “Tak medializovali!“;

Odtrhnutie Air Air Max 1 by bolo pozoruhodné, zatiaľ však budete musieť urobiť s ďalším Sean Wotherspoon x Nike Air Max 1/97. Lepšie sa na to tu pozrite.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.