Nike Air Max Plus TN ‘Trile Black’ je v tejto sezóne, keď musí policajný dôstojník

spať. K tajným doplnkom vašej každodennej rotácie je Nike Air Max Plus TN ‘Triple Black’ perfektným teniskou po celú dobu! Výlučne ponúkané v Foot Locker UK, práve teraz vyžadujete pár vo svojej zbierke!

Air Max Plus TN, maľovaný v zavraždenej farbe, nikdy nevyzeral tak dobre. Vytekajúc s vintage vibráciám Swoosh, zvlnené zmesť dokopy podceňujú hornú časť, zatiaľ čo lesklé čierne klietky TPU držia čokoľvek. Patentské kožené blatníky ponúkajú textúrny kontrast, ako aj dole dole, je prítomná medzipoda s naplneným vzduchom pre ďalšie pohodlie, ako aj nekonečné odpruženie. Aby ste zaokrúhlili všetko, tradičné šesťuholníkové logo „TN“ zasiahne pätu a dokončuje tradičný dizajn.

Teraz sú k dispozícii iba v spoločnosti Foot Locker UK, vo vašej kolekcii tenisiek si v kolekcii tenisiek vyžaduje pár Nike Air Max Plus TN ‘Triple Black’! Pochopte, či sa budete kopírovať a nezabudnite si zadarmo stiahnuť oficiálnu aplikáciu Sole dodávateľa zadarmo! Keď ste tu, skončite suchý január s týmito 15 teniskami spoločnosti Nike Must-Cop!

Ak veríte tomu, že sa skopírujete úplne novým Nike Heat, nezabudnite skontrolovať najnovšie tu! TN

Leave a Reply

Your email address will not be published.