Získajte túto sezónu Yeezy s našimi sprievodcami tomboly!

Yeezy Season je oficiálne tu! So štyrmi ultra vysokými teplými dizajnmi klesajúcimi v mesiaci jún (a ďalšie tri prichádzajú rýchlo!) Chceme, aby ste mohli získať výhru na páre, ktorý chcete! Vedením toho, že sme stekali so štyrmi sprievodcami tomboly, ktoré si vyžaduje, aby sme sa tento rok v lete dostali do obrovského tuku!

Skladá sa z Yeezy 700 V2 ‘Vanta’, Yeezy Boost 350 V2 ‘Black’, Yeezy 700 V2 ‘Tephra’, ako aj samozrejme, Yeezy 700 ‘Utility Black’, nezabudnite ísť do toľko Raffles You You You Potenciálne môžete zvýšiť vaše možnosti zvládania! Ak chcete získať viac podobných materiálov, nezabudnite si zadarmo stiahnuť oficiálnu aplikáciu Sole dodávateľa zadarmo!

Yeezy 700 V2 ‘Vanta’

Doslova Yeezy, na ktorú sme všetci čakali, nemôžeme uveriť, že Yeezy 700 V2 ‘Vanta’ nakoniec klesá 6. júna! Získanie názvu z materiálu Surrey Nanosystems ” Vantablack, ktorý sa považuje za najtmavšie čierne, aká kedy sa „Vanta“ objaví vo úplne čiernej farbe, ktorú je ťažké ignorovať. Na rozdiel od predchádzajúcich 700 rokov táto verzia nahrádza niekoľko kožených aspektov na hornej časti v prospech nahrávania pre efektívnejší vzhľad, ako aj my musíme uviesť, že ju absolútne milujeme.

Yeezy Boost 350 V2 „Čierna“

Humbuk okolo nadchádzajúceho Yeezy Boost 350 V2 ‘Black’ je v skutočnosti mimo grafov. Zobrazenie sa práve jedného dňa neskôr 7. júna, ktoré slúži ako najnovší čierny 350 V2 od legendárneho „chovaného“ z roku 2017. Vyrobené z ponožkového Primeknit ponožky s ľahkosťou. Dole dole, robustné medzipodoščné domy, plná dĺžka pre pohodlie ako nič iné. Na trochu kontrastu sa na kartu Pull Pull pridal posypanie červenej farby.

Yeezy 700 V2 ‘Tephra’

Aj keď nie každý bude mať rád Yeezy 700 V2 ‘Tephra’, stále je to dosť horúca topánka. Jeden z prvých 700 farmov V2, ktorý unikol minulý rok, sme nadšení, že nakoniec vydá vydanie 15. júna. Objavte sa v ultra jedinečnej kombinácii, ktorá kombinuje čisté šedé s zemitými hnedými, neobjavíte ešte jednu, ako je tento. Do zmesi sa tiež pridala tona 3 m, takže si ich všimnete aj v podmienkach ultra nízkeho svetla!

Yeezy 700 „Utility Black“

A v neposlednom rade však máme Yeezy 700 „Utility Black“, ktorý klesá 29. júna! V skutočnosti sme ešte nevideli žiadne originálne obrázky „Utility Black“, ktoré prispievali k tajomnej povahe farby. Aj keď by bolo jednoduché, aby to bolo úplne čierne, Kanye West sa rozhodla pridať podošvy gumy pod podlahou podlahy pre pridanú trakciu pri každom kroku. Či už ste fanúšikom, je rovnako ako vy, veríme, že je to celkom oheň!

Ktorý Yeezy plánujete tento mesiac policajného dôstojníka? Pôjdete na fanúšikovo výhodnú Yeezy Boost 350 V2 ‘Black’ alebo Ultra Unique Yeezy 700 V2 ‘Tephra’? Dajte nám vedieť, a keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek Adidas!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.