Pripomienka na vydanie: Nenechajte si ujsť Union La X Air Jordan 4 sp “Off Noir”!

Toto je ono. Po viac ako roku únikov, ako aj upútavky, sa Ultra Hoped Union La X Air Jordan 4 sp. Hlavný duch Chrisa Gibbsa, povesti o tomto veľkolepom partnerstve sa prvýkrát objavili minulý rok v júli, ako aj to, že nakoniec zajtra klesá 30. septembra v Nike UK!

Zafarbený k čistej dokonalosti, „Off Noir“ posúva legendárnu basketbalovú siluetu na úplne novú úroveň. Vyrobené z zabitých prémiových materiálov, horná časť Air Jordan 4 je natretá v čiernom celkom s ostrým bielym šitom pre sartoriálnu estetiku, ktorú je ťažké ignorovať. Odtiene „Brigade Blue“ preberajú celú región členku, zatiaľ čo na horných viečkach sa objaví kúsok „ľahkej kombinácie červenej“, ako aj gumový odznak na päte.

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike
Pohybujúc sa nadol, objavíte žltovanú strednú príbuznú Nike Air pre historickú atmosféru, ako aj samozrejme, nemôžete hovoriť o „mimo noir“ bez toho, aby ste diskutovali o prevrátenom jazyku, ktorý bol fyzicky zošívaný a lákal Jednotlivci, aby šľahali nožnice a odrezali, aby odhalili odznak OG skrytý vo vnútri.

Zajtra 30. septembra, Union La X Nike Air Jordan 4 SP „Off Noir“ by určite nemala chýbať, takže sa uistite, že ste ho držali uzamknutého u jediného poskytovateľa pre svoju najlepšiu možnosť policajta! Pochopme, čo veríte v túto spoluprácu, ako aj v súvisiacich správach, Air Jordan 4 „Lightning“ z roku 2006 robí návrat!

Obrázok cez Nike

Obrázok cez Nike

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.