Nintendo 64 ovplyvňuje tento Nike Air Max 97

Nike Air Max 97 je legenda v teniskovej hre. Vyvinutý Christian Tresserom už v roku 1997, využil motiváciu z vlniek kvapiek vody, ako aj z hladkých siluiet japonských guľkových vlakov. Zhodou okolností, v tom istom roku, Nintendo debutoval renomovaného Nintendo 64 v Európe a zmenil herný trh, ako sme ho pochopili. Aby sa to oslávilo, Swoosh vzal obe klasiky z 90. rokov a integroval ich na výrobu jedného tenisky naplneného nostalgiou, ktorému sme nikdy nepochopili, že potrebujeme.

Príchod do všetkých šedých farieb, ktorý je ovplyvnený ovládačom konzoly, kontrastujúcom zelenej, modrej, červenej a žltej akcentov, ktoré strieľajú cez hornú časť a vzdávajú hold legendárnemu 3D „n“ N64; logo. “MOC”; ako aj „reset“; Náplasti spôsobujú, že ich metóda na jazyky, ako aj tri čierne bodky môžu byť tiež viditeľné na kartách Pull a prikývajú na port ovládača, s ktorými sú všetci fanúšikovia Nintendo určite oboznámení.

Okolo päty objavíte „AirMax“; Napísané v podpisovom písme Nintendo, ako aj zaokrúhľujú všetko, vložky sú vytlačené čiernym a bielym logom Nike, ktoré je poctou ikonu skóre hry ESRB, ktorú všetci hráči vedia.

To je, že je to ideálny tenisiek pre fanúšikov Nike aj Nintendo. Pochopte, či chytíte tento retro inšpirovaný Nike Air Max 97, ako aj keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek Nike!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.