Yeezy a obavy z Boha idú hlavou na hlavu na tento víkend najhorúcejšie vydanie

v sobotu 27. apríla, Kanye West a Jerry Lorenzo ho vytiahnú na najhorúcejšie vydanie tenisového dňa víkendu. Zbierka Yeezy 700 „Analóg“ a záujmy God X Nike Jarné leto 2019 boli považované za tenisku leta, ale ktorý z nich vyjde na vrchole?!

Obe spolupráce majú veľmi odlišné vzhľady, pričom Yeezy 700 „Analóg“ po divoko populárnom trende robustných obuvi a strach z Goda X Nike Jarné leto 2019 sa môže pochváliť oveľa viac zameraným na životný štýl. To znamená, že obe tenisky sú veľmi čisté, maľované v základných, ale pozoruhodných paletách, ktoré absolútne otočia hlavy kdekoľvek a kedykoľvek. Ak chcete získať oveľa viac obsahu, ako je tento, nezabudnite si stiahnuť oficiálnu aplikáciu Sole Supplier, aby ste teraz mali bezplatný ideálny!

Yeezy 700 „Analog“, ktorý označuje šiesty tenisku Kanye West v roku 2019 Hladký semiš so zdravou dávkou priedušnej sieťoviny hodenej do zmesi na celoročné opotrebenie.

Na druhej strane, zbierka Jerryho Lorenzaho z Goda X Nike Jarné leto 2019 pozostáva zo strachu z Boha x Nike Drancovanie a strachu z Boha x Nike Air Moc, ktoré sú rovnako čisté, ako sa dostane. Drancovanie je inšpirované vzduchom z roku 1992 so slávnymi popruhmi „X“ prednej časti prednej časti a MOC preberá tvar mokasínu s hornou časťou z Ripstop Tkans.

Dole dole, Yeezy 700 „Analog“ sa nachádza na agresívne štýlovej penovej medzipodošve, v ktorej je umiestnená plná dĺžka, vylepšuje jednotku pre ďalšie pohodlie pri každom kroku. Vďaka prízvuku 3M je funkcia, takže budete vidieť aj v podmienkach s nízkym osvetlením. Na druhej strane strach z Boha x Nike Drancovanie a strach z Boha X Nike Air Moc, na druhej strane využívajú dvojité zatknuté vzduchové jednotky na bezkonkurenčné tlmenie. Reliéfne značky na oboch modeloch im dodávajú vzhľad zastavenia show.

Tento víkend v sobotu 27. apríla, ktorý zasiahne police, vydá Yeezy 700 „Analog“ o 7:00, zatiaľ čo kolekcia Strach z Boha X Nike Jarné leto 2019 klesne o jednu hodinu neskôr o 8:00. Ak chcete získať najlepšiu šancu na porovnanie, nezabudnite sa pozrieť na našich šikovných sprievodcov tomboly a vstúpiť tak, ako je to možné!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.