Ak ste fanúšikom Air Jordan 1, pozerajte sa na Air Jordan 1 High „Metallic Purple“

To je nastavené na predstavenie, keď ešte raz ešte raz mimoriadne! Pôvodne prepustený v roku 1985 ako jeden z variantov OG AJ1, je to absolútne jeden z tých, ktorí dokážu oceniť veľké kopy, keď ich uvidia.

Bolo to posledné retro’d už v roku 2009, pretože už môžeme vidieť budovu humbuk okolo nadchádzajúcej kvapky, takže sú nastavené na poppers! Pár je možné vidieť v tejto sérii obrázkov na nohách a tiež sa javia ako priamo oheň, takže sa pozrite na viac!

Obrázok pomocou Yankeekicks

Obrázok pomocou Yankeekicks
Vytvorená z prémiovej kože cez zvršky, vysoká kvalita je zjavná od začiatku týmto párom. Zatiaľ čo prevažne biela, kovová fialová akcenta funguje cez tenisky pre mimoriadne vkusnú farbu. Nedefinované logo podpisu Swoosh prechádza cez každú stranu, zatiaľ čo značka Nike Air sa objavuje v jazyku. Vzhľad je dokončený slávnym logom Wings na obojkoch päty.

Underfoot, biela gumová medzipodošva zakrýva systém Nike v celej dĺžke, ktorý ponúka optimálne pohodlie v akomkoľvek čase, s fialovou podrážkou zaokrúhľuje pár. Či už ste skúsený zberateľ AJ1 alebo nový na scéne, nie je možné odmietnuť, že si zaslúži miesto vo vašej rotácii tenisiek!

Obrázok pomocou Yankeekicks

Obrázok pomocou Yankeekicks
Nike Air Jordan 1 „Metallic Purple“ sa hovorí o prepustení 3. júna, hoci buďte vedomí, že by sa to mohlo zmeniť. Ak sa snažíte policajného dôstojníka, nezabudnite ho udržať v ideálnom práve tu u jediného dodávateľa pre všetkých súčasných, ako aj keď ste tu, skontrolujte nadchádzajúce „Dunk Sulfur“ Nike Dunk High „Dark Sorpur!

Obrázok pomocou Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published.