Yeezy 450 konečne prichádza veľmi skoro

, Yeezy 450 musí byť doteraz jedným z mnohých experimentálnych tenisiek Adidas. Najprv škádlil celú cestu späť v auguste 2018, topánka bola a stále je na rozdiel od všetkého, čo sme predtým videli. Aj keď je to do značnej miery rozhlasové ticho takmer dva roky, zasvätení tenisiek Yeezy Mafia teraz tvrdia, že sa očakáva, že sa začne veľmi skoro!

Hlavný film legendárneho dizajnéra obuvi Stevena Smitha, ktorý tiež obsluhoval nový Balance 1500 a Reebok Instapump Fury, chytili sme krátky vzhľad tohto robustného trénera späť v marci, keď ste vy boli identifikované hojdanie páru počas Parížskeho týždňa Fashion Week. S úplným zvrškom, 450, ktorý bol pôvodne nazvaný 451, sa môže pochváliť ponožkovým dizajnom, ktorý je veľmi odlišný v porovnaní s predchádzajúcimi vzorkami.

Vidieť tu v čistom krémovom odtieni, husté šnúrky s lanom spájajú všetko k sebe, zatiaľ čo bláznivá medzipodošva sedí dole dole. Aj keď sa to ešte musí potvrdiť, naše zdroje nám hovoria, že by to mohlo používať Adidas Boost, hoci to nebolo umiestnené v kameni.

Nešťastný dizajn Sharktooth obklopuje celý vonkajší okraj topánky a zaokrúhlenie je kľukatá gumová podrážka, ktorá je taká zvláštna, ako sa dostane, a dokončuje jedinečnú estetiku.

V tomto okamihu nie je nič iné o Adidas Yeezy 450 známe, ale musíme očakávať, že zlikvidujú skôr skôr ako neskôr. Dajte nám vedieť, čo si o nich myslíte, a keď ste tu, môžete sa tiež priblížiť k pôvodnému vylepšeniu Yeezy 350 „Turtle Dove“ a semišovou vzorkou!

Obrázok pomocou Kanye West

Leave a Reply

Your email address will not be published.