Lepší pohľad na Air Jordan 1 Vintage High OG „Midnight Navy“

V apríli sme odhalili, že legendárny Air Jordan 1 Vintage High OG „Midnight Navy“ sa vrátil. Sneakerheads, ktorý bol pôvodne prepustený iba v Japonsku v roku 2001, na nich čakali prakticky dve desaťročia, ako aj teraz, čakanie je prakticky u konca.

Pracujúca na bielej koženej základni je „Midnight Navy“ prekryté tmavomodrými semišovými panelmi, ktoré sú mäkké a hladké na dotyk. Kovová strieborná Nike Swoosh kĺzne cez laterálne aj stredné bočné panely rovnako ako OG, zatiaľ čo téma podpisového okrídleného basketbalu je na členok jemne vyradená na členok pre tento tradičný vzhľad.

Obrázok cez ralogvng

Obrázok cez ralogvng
Aj keď to stále nie je odstránené, či tento Air Jordan 1 dostane pôvodnú stielku „co.jp“, povesť sa hovorí, že ide o remake jeden na jeden, takže je pravdepodobné, že to bude pravdepodobne. Zaokrúhlenie všetkého je krásna letecká medzipodošva, ktorá dokončuje skutočne renomovaný dizajn.

Očakáva sa, že jeden z najviac hovorených o Jordans v priebehu rokov sa očakáva, že Nike Air Jordan 1 Vintage High OG „Midnight Navy“ sa zníži okolo sviatočnej sezóny, takže ak si vyžaduje, aby ste vo svojej zbierke požadovali pár vo svojej zbierke, uistite sa. . Pochopme, čo veríte v tejto farbe, ako aj keď ste tu, priblížte sa Air Jordan 1 High OG „Black Patent“!

Obrázok cez ralogvng

Obrázok cez ralogvng

Leave a Reply

Your email address will not be published.